SCHEDULE DETAILS Information of Event Schedules

World is committed to making participation in the event a harassment free experience for everyone, regardless of level of experience, gender, gender identity and expression

16:00 - 22:00

«Գինին Վայելելու Փաթեթ»- վաճառք

17:00 - 18:00

DJ-SET - EMMA

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

18:00 - 19:00

DJ Makhmuryan

Բեմ 1` փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

18:00 - 19:00

LIVE - LILIT

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

18։30 - 19:30

Գինեդաս

«Հայաստանում գինու տուրիզմի հնարավորությունները»

Ի-ՎԻ-ԷՆ գինու ակադեմիայի գինու տուրիզմի դասախոս Հայարփի Շահինյան – հայերեն

19:00 - 19:45

Band - Tchamich

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

19:00-20:00

DJ-SET - KILL NF

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

19:40-19:50

Ֆլեշմոբ

Սմոքինգ Շեֆ - Պավլովա Շոու

19:45-20:05

Ֆլեշմոբ

Արմենիա Վայն - Սաքսաֆոն և ջութակ

19:50-20:00

Ֆլեշմոբ

Մր․Գիրոս - Հունական ավանդական պար

20:00-20:20

Ֆլեշմոբ

Բեկոն Պրոդուկտ - Drunken Dances

20:00-21:00

DJ-SET - A. CHLLA

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

20:00-21:00

Գինեդաս

«Նոյեմբերյանի տարածաշրջանի խաղողագործության և գինեգործության առանձնահատկությունը»

Գինեգործ Գագիկ Աղաբաբյան - Հայերեն

20:00-22:30

DJ Mey

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

21:00-22:30

DJ-SET - AREG SIRAVYAN

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

21:30-22:30

Գինեդաս

“Introduction to Armenian Winemaking Regions”

Ainee Keushguerian, Director of Wine Works, Founder of Zulal Wines - English

16:00 - 22:00

«Գինին Վայելելու Փաթեթ»- վաճառք

17:00 - 18:00

DJ-SET

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

16:30-18:00

Ֆոնային երաժշտություն

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

17:00-18:30

DJ-SET - KESHABYAN

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

18:00-19:30

DJ Arik K

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

18:30-19:00

LIVE - SOLO

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

18:30 - 19:30

Գինեդաս

«Սպիտակ և կարմիր գինիների տարբերությունները» - Գինեգործ Գուրգեն Նազարյան - Հայերեն

19:00-19:20

Ֆլեշմոբ

Բեկոն Պրոդուկտ - Drunken Dances

19:00-20:00

DJ-SET - VAGUL

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

19:15-19:30

Ֆլեշմոբ

Արմենիա Վայն - Հայաթ Բենդ

19:40-19:50

Ֆլեշմոբ

Սմոքինգ Շեֆ - Պավլովա Շոու

19:50-20:00

Ֆլեշմոբ

Մր․Գիրոս - Հունական ավանդական պար

20:00-20:45

Band - Chigapo

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

20:00-21:00

Գինեդաս

Գինեդաս - “Виноделие в Австрии ․ LOIMER Wine Tasting" - руководитель проекта VINO & VINO, Expert Татевик Кахкецян - Русский

20:00-22:30

DJ-SET - GOR & NO U

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

20:45-21:05

Ֆլեշմոբ

Իջևան - Fire show

20:45-22:30

DJ Shant

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

20:00-21:00

Գինեդաս

Organic Viticulture and Winemaking - General Consultant Jean-Baptise Soula - English

16:00 - 22:00

«Գինին Վայելելու Փաթեթ»- վաճառք

16:00-18:30

DJ-SET - SNIPER

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

16:30-18:30

Ֆոնային երաժշտություն

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

18:30-19:00

LIVE - BITBO

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

18։30 - 19:30

Գինեդաս

«Աշխարհի բույրերը մեկ գավաթում» - սոմելյե Սոնա Աբրահամյան - հայերեն

18:30-20:00

DJ dape

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

19:00-19:20

Ֆլեշմոբ

Բեկոն Պրոդուկտ - Drunken Dances

19:00-21:00

DJ-SET - ZAKAYF

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

19:30-19:50

Ֆլեշմոբ

Արմենիա Վայն

19:40-19:50

Ֆլեշմոբ

Սմոքինգ Շեֆ - Պավլովա Շոու

19:50-20:00

Ֆլեշմոբ

Մր․Գիրոս - Հունական ավանդական պար

20:00-21:00

Band - By the Way

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

20:00-21:00

Գինեդաս

“Single Variteal Wines: Our experience with international and local grape varieties at Karas Wines” Speaker: Gabriel Rogel ( Head Winemaker of Karas Wines) - English

20:00-21:00

DJ Jokey

Բեմ 1՝ փ․Սպենդարյան, Տրիանգուլում

21:00-22:00

DJ-SET - ROBERT DANIELYAN

Բեմ 2` փ․ Պուշկին, Հայա ֆեստիվալ

21:30-22:00

Գինեդաս

"Presentation of Armenian Wine Flavors" - Amalia Iskandaryan, Expert in Vine and Wine at the Vine and Wine Foundation of Armenia - English

HURRY UP! Book your Seat

SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

Want Something Extra?